Відкрите заняття у групі № 10

Сьогодні у групі № 10 (діти 6-го р.ж.), вихователя Бондаренко Валерії Олександрівни пройшло відкрите заняття з пошуково-дослідницької діяльності "Чарівні властивості води".

Протягом усього заняття діти проводили досліди з водою. Вони дізналися, що тоне, а що залишається плавати на поверхні води, які речовини розчиняються, а які ні, як реагують речовини, коли їх змішують та багато чого іншого. І всі ці експерименти супроводжувалися нашим незамінним помічником LEGO-конструктором.

Діти у захваті, дорослі задоволені. Час не минув даремно. Всі отримали позитині емоції та враження.

Дякуємо Валерії Олександрівні за таку незвичайну подорож у Країну чарівної води.

Переглянути світлини заняття можна ТУТ.

Чарівний вулкан